بلاگ

 لمینت کرج

رعایت کردن مواد غذایی و خوراکی هایی که در طول روز مورد مصرف قرار می گیرند.خوراکی ها نقش بسیار مهمی در زیبایی دندان و همینطور سلامت دندان ها دارند.توصیه می شود در این زمینه تحقیقاتی انجام دهید و یا با راهنمایی پزشک متخصص ما در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی آرمان یک برنامه غذایی مناسب برای خود انتخاب کنید.در اغلب موارد به افراد توصیه می شود که پس از آنکه عمل زیبا سازی دندان ها را انجام دادند، از موادی مانند سیب زمینی و نان و غیره به صورت متعادل استفاده کنند.زیرا موادی که دارای نشاسته هستند بر روی دندان اثر تخریبی می گذارند.البته مصرف معمولی و متعادل آنها هیچ ضرری ندارد.حتی بعد از انجام عمل زیبا سازی دندان ها باید از خورن بی رویه موادی همچون سیب زمینی ها اجتناب کرد.کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی کرج

جراحی ایمپلنت در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی آرمان چگونه انجام میشود ؟

 

در مرحله ی بالینی جراح محل قرار گرفتن ایمپلنت را همراه با تصاویر مربوط به آن (OPG) بررسی میکند . پس از معاینه و بررسی دقیق  اگر جراح تشخیص دهد که مکان انجام عمل ایمپلنت دندان وجود دارد بیمار را مطلع می سازد .

 ایمپلنت دندانپزشکی آرمان

ایمپلنت

فاصله زمانی کشیدن دندان تا کاشت ایمپلنت چقدر است؟

در صورتی که دندان کشیده شود و همزمان کاشت دندان انجام نشود، حداقل به مدت دو ماه فاصله زمانی لازم است تا در محل دندان کشیده شده استخوان تشکیل شود.

ایمپلنت می تواند همزمان با کشیدن دندان جایگزین شود.، که البته شرایط خاص خود را دارد.

دندانپزشکی اطفال کلینیک آرمان

در چه مواردی باید در کودکان درمان ریشه صورت بپذیرد؟

 

ممکن است کودک شما نیاز به درمان ریشه داشته باشد اگر:

 

  • اگر بدون هیچ دلیل روشنی، در هرزمانی، در دندان‌های خود احساس درد داشته باشد.
  • اگر دندان‌های او نسبت به تغییرات دمایی بسیار حساس شده باشند.
  • اگر دندان‌های او دچار شکستگی شده باشند به‌نحوی‌که پالپ دندان در معرض محیط قرار بگیرد.

 

 

عصب کشی کلینیک دندانپزشکی آرمان


عصب درمانی - درمان ریشه دندان (RCT)
بخشی از دندان که در استخوان فک قرار دارد و توسط ریشه پوشیده شده ریشه نام دارد. ریشه شامل سه قسمت است که از خارج به سمت داخل به ترتیب تشکیل شده است از:

سفید کردن دندان

برخی تغییر رنگ دندان ها با «بلیچینگ» درمان نمی شود

دبیر علمی کنگره دندانپزشکی نقش جهان، از ایمپلنت به عنوان مناسب‌ترین راه حل جایگزینی دندان های از دست رفته یاد کرد و گفت: برخی تغییر رنگ دندان ها به روش بلیچینگ قابل درمان نیست.
تماس تلفنی